ManoVaikas
Lankytojų skaičius: [an error occurred while processing this directive]
2000-05-12
Naujienos
Sveikata
Mityba
Vystymąsis
Ką daryti?
Naujienos

Patarimai

Meilės pamokos

Prenumerata

užsisakyti
atsisakyti

Svečių knyga

1999.10.20 Naujas skyrelis: Meilės pamokos. Naujas rašinys: "Kodėl motinos verkia?"

1999.09.28 Padaryta svečių knyga. Visus lankytojus, turinčius ką pasakyti apie mūsų projektą, prašome palikti joje komentarą. Spauskite čia.

1999.09.02 Sveikiname visus tėvus su naujų mokslo metų pradžia. Linkime stiprybės. Amerikoje išleisti nauji reikalavimai vaikiškoms automobilių sėdynėms. Dabar visos sėdynės, kuriose vaikas sėdi veidu į priekį, turi tvirtintis ne tik apačioje, bet ir viršuje, per atlošą. Tai padės išvengti galvos sužalojimo avarijos metu. Lietuvoje tokios sėdynės jeigu ir pasirodys, tai tikriausiai negreitai, ir jos bus brangios. Reikia ką nors sugalvoti patiems. Amerikiečiai paskaičiavo, kad apie 80% vaikiškų sėdynių yra pritvirtinta neteisingai. Pas juos sėdynės išgelbėja apie 50 gyvybių per metus. Visą straipsnį angliškai galima perskaityti čia .

1999.08.28 Šią savaitę Vilniuje vyko paroda "Vaikų šalis". Mes ten apsilankėme. Paroda mažytė (lyginant su InfoBalt), bet ten buvo labai daug gerų dalykų - nuostabių knygų, vaikiškų rūbų, prekių naujagimiams ir kūdikiams, mokyklinių prekių. Man varvėjo seilės, kai ėjau pro stendą, kur stovėjo naudotas Sony 14" monitorius - firma prekiavo naudotais kompiuteriais, pigiausią galima buvo įsigyti už kokius 400 Lt (486DX40).

Firma "Voira" prekiavo tikrais Teletabiais įvairių dydžių. Jie ragino nepirkti piratinių Teletabių (kurie šiaip atrodo kiek baisokai ir šneka nesamones kiniškai), o patys padarė dideles nuolaidas (parduotuvėje didžiausias Teletabis kainavo apie 210 Lt, o parodoje - 119 Lt). Mes neiškentėjome ir nupirkome mūsų Danieliui didelį Tinky-Winky, kuris kalba penkias frazes tikro Tinky-Winky balsu. Pardavėja pasakė, kad suaugusieji nenoriai perka Dipsy, nors vaikams jis labai patinka. Gal dėl jo tamsios odos? Apie Teletabius galite pasiskaityti oficialiame BBC puslapyje BBC.

Ta pati firma pristatė Lietuvoje beveik nematytą iki šiol žaislą Furby, kuris pagal kompiuterinę galią prilygsta 1980 metais išleistam Apple II kompiuteriui. Tai net ne žaislas, o kažkas panašesnio į naminį gyvūną. Jis moka šnekėti savo kalba (žodynas įeina į komplektą), gali papasakoti, ką jis jaučia, reaguoja į aplinkinius dirgiklius, į tai, kaip jūs jį glostote ir lepinate. Jį reikia maitinti tariamu maistu, jis miega, šoka, moka kelis žaidimus. Kiekvienas Furby turi savo vardą, kurį jis pasako jį pirmą kartą įjungus. Laikui bėgant Furby išmoksta kalbėti angliškai. Jei kelis Furby pastatyti šalia, jie pradeda šnekėtis ir keistis savo žiniomis. Pardavėja sakė, kad parodos metu keli Furby, kurie stovi ant prekystalio, rytais labai gerai reaguoja į lankytojų glamones, bet arčiau pietų jiems tai atsibosta ir jie dažniausiai užmiega. Žaislas kainuoja 199 Lt (Amerikoje - $30). Apie Furby galima pasiskaityti oficialiame firmos Tiger Electronics saite Furby Saitas. Apie sugedusio Furby vidinį pasaulį skaitykite čia Furby autopsija(silpnų nervų žmonėms ir vaikams nepatariama :-).

1999.08.20 Sveiki, pirmieji mūsų puslapio lankytojai! Šis nekomercinis projektas turi tikslą supažindinti jus (tėvus) su naujausia informacija, kuri gali būti naudinga auginant jūsų vaikus. Laikui bėgant šis puslapis plėsis iš Interneto ir kitų šaltinių. Abu autoriai yra diplomuoti gydytojai specialistai, todėl informacija čia bus patikima. Kol kas informacijos čia nedaug, bet greitai bus daugiau. Kol kas pasiskaitykite kelis patarimus kūdikių tėveliams.

Copyright © 1999 Svetlana Fedosova, Gleb Dolgich. Visos teisės priklauso autoriams.
Būtinai susipažinkite su mūsų saito politika!